"Enter"a basıp içeriğe geçin

Endüstriyel Mutfak

Vista Mutfak Ekipmanları

Vista makine ailesi,10 yıla dayanan deneyimli geçmişle her çeşit sanayi tipi çamaşır makinesi ve endüstriyel mutfak ürünleri satış hizmetini yapan bir firma olarak çalışmalarına güçlü bir şekilde devam ediyor. Üstün performans gücüne sahip olan usta kişilerle, ayrıca kendini işine adapte etmiş, hassas ve güleryüzlü ekibiyle hizmet veriyor. Firma bünyesinde ankastre türü ocaklar, ankastre fırınlar, klima, mutfak ekipmanları, tv ve güvenlik hizmetleri konusunda hatasız çözümler sunuyor.

Vista Makine Faaliyetler Konuları

Vista makine firması, günümüzde faaliyetlerini, farklı dallarda yürütüyor.

Mekanik araçlar, elektrik sistemleri, networking mimar ve mühendislik hizmetlerini başarılı olarak sürdürüyor. Vista makine ailesi, proje yönetim ve idare, ürün kurulum ve ürün satışı sonrası ücretsiz montaj hizmetlerinin her türünde sektörün öne çıkmış firmaları arasındaki liderliğini kesinlikle kaybetmiyor.

Hizmette Kalite

Vista ailesi, büyük yıldızlı oteller, tüm donanıma sahip olan hastaneler, süperlüks apartmanlar, oldukça lüks villalar, ünlü fastfood zincirleri ve eğitim merkezleri gibi birçok tasarımda üstün hizmet kalitesini her zaman yenileyerek, emin adımlarla ilerliyor. Kaliteli hizmetlerinden asla ödün vermeyen firmayı, müşterileri güven içerisinde tercih ediyor.

Müşteri Portföyü ve Memnuniyet

Teknolojiyi yakından takip eden vista makine son derece seçkin bir müşteri portföyüne sahip olarak hizmet veriyor. endüstriyel mutfak konusunda nitelikli hizmetleriyle dikkat çeken vista makine, müşteri memnuniyetinin verdiği gururla, kendini yeniliyor. Türkiye genelinde hizmet veren vista makine, mutfak ekipmanları ile ilgili seminerlerde, bir çok ödüle layık görülüyor. Firmanın vermiş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak isteyenler internet sitesi üzerinden hızlı erişim sağlıyor. Satış sonrası hizmetleri arasında üç gün içerisinde teslimat ve ücretsiz monte işlemi yer alıyor. 7/24 ücretsiz müşteri danışma hizmetleri sayesinde müşterilerine güvenilir ve nitelikli işlem sunuyor.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Bir cevap yazın