Beyaz Eşya Servisi

Bir çok markaya beyaz eşya servisi almanızı umut ediyoruz, Verdiğimiz hizmetler beyaz eşya servisi, Beyaz Eşya Servisi buzdolabı teknik tamiri, çamaşır ve bulaşık makinesi hatta ocak,davlumbaz ankastre setlereede yerinde müdahale edeceğiz. markalara gelince özellikle tamir edilmesi zorunlu olan Whirlpool, Goldstar, Profilo, Amana, Westinghouse,. Altus, Arcelik, Beko, Markası içinde yaptığımız nitelikli onarım destekleri ile aklınıza gelecek en kalite kokan tamirci sirketimizle sizlerde yardım alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Birçok hizmeti bünyemizde tutuyoruz. Bu kaliteli yardımlar çerçevesinde etkileşimleri sizler için vermek bizleri memnun edecektir.

Özellikle teknik ekiplerimizin sizlere verdiği bu kaliteli desteği 1 sene garantisinin olduğunu söylemek isteriz. Var olan tüm çalışmalarımız karşısında sizler için en kusursuz onarımlar göndereceğiz. Lütfen farklı servislerle karıştırmayın burası Servis Asia dır.

Hizmet politikamız ; Beyaz Eşya Servisi Kusursuz, Kaliteli, Orijinal, Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma ve orijinal hizmetleri sunmak , Beyaz eşya onarım bizim işimiz.

Add a Comment