"Enter"a basıp içeriğe geçin

Amana Servisi

Değerli amana markalı buzdolabı kullanıcıları. Amana Servisi Olarak. Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan en başında gelen amana markası amana tüm dünyayı kasıp kavuran buzdolabı kalitesine ve işin en profesyonel bir şekilde müşterilere aktarılmasını sağlayan önemli bir marka. Biz de Türkiye’de Bu markayı kullanan değerli müşterilerinin ürünlerini tamir etmek ve ekonomik fiyatlara ürünleri eski haline getirmek için çalışmalar sunuyoruz. Ciddi manada firmamız İstanbul’da tüm bölgeleri Anadolu ve Avrupa yakasındaki bütün bölgelere teknik destekler sunuyor. Her çalışmamızı kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Amana Servisi

Amana Servisi Güçlü zamanında tamir edebilen en kısa zamanda sorunu yerinde çözebilen güvenilir bir ekibe sahibiz. Bu ekibimiz sizlerin ürünlerine tamir desteği sunarken olası tüm sorunları çözmek ile yükümlü her durumda sizlere yardımcı olacak teknik ekibi yönlendiriyoruz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun firmamızda bu sorunları giderecek ekip mutlaka bulunur. Sorunlar sıkıntılar hiç problem değil. Çünkü ekibimiz deki çalışma kadromuz personellerimiz işi çok iyi bilen güvenilir bir personel kadrosu. Bizimle beraber mesai harcıyor, Öncelikle müşterilerimizin memnun olması işleri zamanında hallolması ve personellerimizin onlara değerli tüketicilere iyi davranması öncelik hedefimiz.

Amana Servis

Deneyimsiz ve bilir kişi olmadan yönetilen şirketler de kesinlikle arıza tekrarları ve arızaların tekrar ortaya çıkması kaçınılmaz bir durum. Amana Servis Olarak tavsiyemiz. Bu durumdan uzak durmak için kesinlikle. Usta öğreticilik ve ustalık belgesine sahip Uzmanlar tercih edin. Her zaman firmamızda mutlaka Usta öğreticilik belgeli ustalar aynı zamanda. Kalfalar Şirketimizin doktor ve iş güvenlik departmanı muhasebe insan kaynakları müşteri hizmetleri gibi, Departmanları bulunmaktadır. Bu bağlamda kurumsal olarak amana markası ile ilgili buzdolabı tamir ve beyaz eşya servis hizmetlerini İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir, Kartal, Beykoz, Maltepe, Şile, Erenköy, Kadıköy, Göztepe, Kartal, Pendik, kurtköy, Tuzla, Sultanbeyli, Sancaktepe gibi önemli ilçelerin tamamında hizmetler verdiğimizi ve müşterilerimizin bizi tercih ettiğini tekrar talep ettiğini söyleyebilirim. Amana Servisi İçin 216 469 34 35 numaralı çağrı merkezi mi Amana servis desteği firmamıza arayın.

Bir cevap yazın